O nás

Jako v každé autoškole sestává naše výuka z praktických jízd a hodin teorie. Jejich minimální počet je dán příslušným zákonem. nemusíte mít strach, první 2 vyučovací hodiny strávíte na autocvičišti bez silničního provozu, první jízdy v reálném provozu pak vedou za město a teprve poté začnete pozvolna poznávat nástrahy městského provozu. Nedílnou součástí výcviku je nácvik parkování (bez něj se dnes neobejdete), stejně tak dbáme na to, aby každý žák absolvoval jízdu po dálnici. 

Praktický výcvik (jízdy) je možné si domluvit v čase, který Vám nejvíce vyhovuje, tedy od ranních hodin až po hodiny večerní včetně sobot a nedělí, kdy si každý žák zvolí jemu vyhovující termíny. Místo začátku a konce jízdy je také dle domluvy kdekoliv na území města Plzně.

Jako výcvikové vozidlo používáme vozidlo Volkswagen Touran 1.9 TDI, což je srovnatelná velikost jako Škoda Octavia, VW Golf a jen o málo menší než VW Passat nebo Škoda Superb. Pro Vaši i naši pohodu je vozidlo klimatizováno.

Teoretická výuka se také koná v době dle dohody a naučíte se na tam všechny potřebné znalosti k úspěšnému zvládnutí řízením motorového vozidla a také zkoušek. Samozřejmostí je zapůjčení kvalitních učebnic a také výukových CD a DVD.

Protože součástí zkoušky je i technikcá část, naši instruktoři Vám vše podrobně vysvětlí. Pochopitelně nejen teoreticky, ale mnoho věcí uvidíte též prakticky u auta.

V případě jakýchkoli dotazů nás  neváhejte kontaktovat.