Představujeme se
Pár slov o naší autoškole...


Naše autoškola zajišťuje pro zájemce výuku k získání řidičského průkazu a vybudovala si pověst seriózní firmy s velmi vstřícným přístupem k uchazečům o řidičské oprávnění. Ve výcviku se Vám budou věnovat učitelé s nadšením a s klidným přístupem k výuce a doufáme, že i Vy oceníte úroveň výuky a výcviku. Naším cílem je Váš řidičský průkaz a to bez stresu a s úsměvem. Zároveň je však naší snahou připravit každého uchazeče nejen na závěrečné zkoušky, ale hlavně na jeho budoucí bezproblémový řidičský život. 

Zakládáme si na osobním a individuálním přístupu, každý žák si volí učitele, který mu nejvíce vyhovuje.


Najdete nás na adrese: Mikulášské nám. 15, Plzeň (Církevní gymnázium Plzeň, není doručovací adresa, otevírací hodiny dle telefonické domluvy).


Michal HEBEDA

Povolání učitele autoškoly se věnuji již od roku 1998. Za ty roky jsem naučil řídit již pěknou řádku lidí, někomu to šlo lépe, někomu hůře. Ale věřím, že všichni nejen, že složili zkoušky, ale hlavně dodnes jezdí bezpečně.

Svou učitelskou kariéru jsem začínal v autoškole u svého strýce pana Ladislava Brabce, který mi předal své dlouholeté zkušenosti. Po jeho odchodu do zasloužené penze v roce 2005 jsem si otevřel autoškolu vlastní. Musím podotknout, že výuce se věnuji jako svému koníčku, mimo své hlavní povolání. Což má velkou výhodu v tom, že nejsem nucen se stresovat, brát si příliš mnoho hodin a podobně. Tuto pohodu rád přenáším i na své žáky, aby měli vzpomínky na své řidičské začátky co nejlepší.Karel SVOBODA

Autoškolství se věnuji od roku 2007, tedy aktuálně 15 let. :-) A přivedlo mě k tomu předchozí zaměstnání, ve kterém jsem najezdil spousty kilometrů. A často jsem se setkával s řidiči, kteří ohrožovali ostatní. A lepší, než si stěžovat, je pokusit se věci změnit. Rád bych, aby si žáci osvojili defenzivní způsob jízdy a inspirovali tak i ostatní řidiče.
 
Práce v autoškole není moje hlavní zaměstnání, ale koníček. Věřím, že díky tomu mohu svým žákům předat i něco ze svých zkušeností a radost z jízdy.