Naše autoškola je hrdým sponzorem maturitního plesu třídy 8. L Gymnázia Luďka Pika v Plzni

Věříme, že jste si ples užili stejně jako my, skvěle jste se bavili a maturantům vše vyšlo dle jejich přání. Pokud Vás zaujala naše reklama a měli byste o naše služby zájem, níže Vám přinášíme ucelené informace.

Máte zájem o:

Získání řidičského oprávnění skupiny B

Přihlaste se k nám do kurzu a získáte řidičák s poctivým výcvikem, ale zároveň s úsměvem.


Můžete volit mezi standardním kurzem (cca 3-4 měsíce) nebo rychlokurzem (cca 1,5-2 měsíce)

Podmínkou je dovršit stanovený věk nejpozději den před zkouškou (lze tedy začít dříve). Od 1. 1. 2024 bude potřebný věk 17 let, lze tedy začít již nyní.

Další informace najdete zde 

Kondiční jízdy

Máte řidičák již nějakou dobu, ale dlouho jste nejezdili a necítíte se jistě? Pak je určitě dobrou volbou absolvovat kondiční jízdy v autoškole. 

Většinou je první jízda seznamovací, kde učitel pozná, jak na tom jste a doporučí další postup. Obvykle dopředu nevíme, kolik jízd budete potřebovat, ale jsme flexibilní a přizpůsobíme se Vašim potřebám. Na závěr každé jízdy dostanete hodnocení a doporučení.


Další informace najdete zde

Školení řidičů referentů

Řídíte v zaměstnání nebo podnikání motorové vozidlo, ale nejste řidič z povolání? Máte zaměstnance, kteří naplňují výše uvedenou definici?

Pak právě pro Vás (nebo Vaše zaměstnance) je určené Školení řidičů referentů. Na něm se dozvíte novinky v pravidlech silničního provozu, upozorníme Vás na nejčastější chyby a nebezpečné situace. Uslyšíte mnoho příkladů z praxe a uvítáme, pokud sami budete mít dotazy na konkrétní dopravní situace.


Pro nabídku nás prosím kontaktujte zde